Юні вінницькі самбісти продовжують радувати своїми перемогами

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 успішно виступили на чергових змаганнях. Юні спортсмени на чемпіонаті України з самбо, який проходив на Одещині, вибороли 5 призових місць.

Зі «сріблом повертається додому Антон Пилявець, який змагаючись у ваговій категорії до 35 кг, зумів вибороти друге місце. Бронзовою призеркою стала Діана Бенькова, яка виборола третє місце у ваговій категорії до 38 кг. Всього у змагання взяло участь до 500 спортсменів з 22 регіонів України.

Їхній наставник, тренер з боротьби дзюдо і самбо Олег Бузовський щиро радіє за своїх юних вихованців, адже Антону 12 років і він займається самбо більше двох років, а Діні тільки 13 років, але самбо дівчина займається вже 5 років.

Це не перші успіхи юних спортсменів спортивної школи №5 міста Вінниці. Її вихованці ставали неодноразово призерами та чемпіонами Всеукраїнських та Міжнародних змагань і входять до складу збірних команд України.