Юна вінничанка стала триразовою чемпіонкою України з тхеквондо

В рамках останнього чемпіонату України вінничанка Анна Рожко стала триразовою чемпіонкою країни у віці 11 років. Дівчина виступала у ваговій категорії до 30 кілограм.

Спортсменка народилася у дуже спортивні сім’ї. Зокрема, її мати є засновницею Центру олімпійського тхеквондо Red Sun, а тато –  активний учасник змагань з футболу за «Ниву» – 2. Їх обидві дочки – призерки всеукраїнських змагань із корейського виду єдиноборств.

Учасниками останнього чемпіонату України з тхеквондо у ваговій категорії до 30 кілограм  стало 14 спортсменок із різних регіонів. Провівши 3 бої, вінничанці вдалося здобути перемогу.  Перший і третій вінничанка виграла достроково, а другий за очками із рахунком 13:10.

Юна спортсменка займається тхеквондо (ВТФ) три роки. За її плечима багато призових місць на чемпіонатах України, міжнародних, міських і обласних змаганнях.