Викладача навчального закладу Вінниці обвинувачують у приниженні честі та гідності студентів

У цивілізованому світі немає місця сексизму та дискримінації. Зокрема, викладачі у навчальних закладах не мають права на принизливе ставлення до студентів. Попри це, випадки не толерантного ставлення до студентів все ж виявили у одному із вінницьких вишів.

Про це заявили самі студенти, звернувшись за підтримкою до вінницького народного депутата Максима Пашковського, який висвітлив цю проблему на особистій сторінці у Фейсбук.

Йдеться про студентів Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, які обвинувачують завідувача кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Каленича Володимира Миколайовича у цькуванні, приниженні та аморальному ставленні до студентів закладу.

 «Найбільше обурює, що у навчальному закладі, який має виховувати не просто спеціалістів, а людей, які в майбутньому виховуватимуть наших дітей, дозволяють собі таку негуманну поведінку. Чому вони вчать майбутні покоління? Сексизму? Дискримінації? Відсутності моральних прав?», – пише Максим Пашковський.

Для вирішення даної ситуації народним депутатом було скеровано відповідне звернення до керівництва Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського, а також до Міністерства науки та освіти України.