Вступна кампанія на навчання у вінницьких вишах у повному розпалі

На Вінниччині активно триває вступна кампанія-2021. І абітурієнти, а радше їх батьки все частіше задають собі питання – а скільки цього року обійдеться навчання у вишах Вінниці.

Видання «На Парижі» провело короткий екскурс приймальними комісіями вінницьких вишів.

Згідно з наведеними цифрами, за вартістю навчання лідирує Вінницький медичний університет імені Пирогова, де потрібно заплатити за рік навчання від 31600 гривень на спеціальностях «Пежіатрія» і «Медична психологія» до 42 440 гривень на «Стоматології». «Лікувальна справа» – 37 590 гривень.

На другом місці по вартості навчання у Вінниці – Донецький національний університет імені Василя Стуса. За рік навчання тут потрібно буде майбутнім студентам заплатити в середньому 23 979 гривень. При цьому на спеціальність «Право» ця сума сягне 29 368 гривень.

Далі розмістилася Вінницька політехніка – 21 430 гривень за рік навчання.

Найбільш доступним у цьому році є навчання у Вінницькому фінансово-економічному університеті – від 13 тисяч за рік «бакалаврату» до 14 тисяч гривень за рік магістратури, а також Вінницький національний аграрний університет, де за рік навчання необхідно заплатити у середньому 15 тис. гривень.

Джерело