Всього 6 вінничан навчаються в освітніх центрах служби зайнятості

Вінницький обласний центр зайнятості нагадує, що вінничани можуть освоїти робітничу професію в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Головна перевага таких центрів – реальний зв’язок з роботодавцями. Відповідно до чого освітній процес організовується з урахуванням усіх вимог роботодавця, навчальні програми обов’язково узгоджуються із представниками провідних підприємств у відповідних галузях.

Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська зазначає: «Наші ЦПТО сповідують мету, що професійно-технічна освіта повинна бути прив’язана до потреб регіону, бізнесу та інвестицій».

Звісно карантин вплинув на навчальний процес у всіх закладах освіти, в тому числі і в ЦПТО державної служби зайнятості.

Наприклад, якщо минулого року в ЦПТО служби зайнятості набули професію 19 безробітних з Вінниччини, то з початку 2020 року лише 6 вінничан проходять навчання в Одеському та Рівненському центрах професійно-технічної освіти:

2 безробітних навчаються на візажиста,

3 – перукаря-модельєра,

1 – тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва.

Станом на сьогодні навчання проходить з дотриманням усіх карантинних вимог. Безробітні, які здобувають освіту в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, отримають свідоцтво державного зразка.

Джерело