Вінницьким правоохоронцям вдалося викрити групу торговців наркотиками

Слідчі ГУ Націполіції у Вінницькій області витратили практично рік на документування злочинної діяльності організованої групи, яка займалася розповсюдженням метадону та заборонених сильнодіючих лікарських препаратів не тільки на Вінниччині, а й у інших областях.

Обшуки за місцем проживання трьох фігурантів справи провели 7 вересня. Під час обшуків було виявлено синтетичний наркотик метадон, сильнодіючі лікарські засоби та інші речі, які свідчать про їх злочинну діяльність.

Вдалося з’ясувати, що за організацію злочинної групи відповідальна 32-річна мешканка Кіровоградської області. Саме вона фасувала та розповсюджувала наркотики шляхом закладок на території різних регіонів країни. У неї було двоє спальників віком 36 та 37 років. Один з них – житель Вінниччини, а саме Гайсинського району.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 307 ККУ (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.  

Джерело