Вінницький Центр матері та дитини піднімає тарифи

Вінницька міська лікарня «Центр матері та дитини» просить місцеву міськраду підвищити тариф на перебування у палаті з поліпшеним обслуговуванням практично у двічі. Про це повідомляє vlasno.info 

Як зазначила адміністрація лікарні, сьогоднішня ціна є невиправданою, вони пропонують підвищити вартість за 1 ліжко-день до 161 гривень.

Директор Вінницькій міській лікарні «Центр матері та дитини» Володимир Присяжнюк розповів, що палати з поліпшеним обслуговуванням – це хороші одномісні та двомісні палати, де є холодильник, телевізор, окрема сан-кімната, чайник, мікрохвильова піч. Відповідно до роз’яснень МОЗ України та постанови Кабінету Міністрів №1138 такі палати заклад може надавати на платній основі.

Як виявилося сьогоднішній тариф був ухвалений ще 20 років тому. Окрім цього адміністрація закладу переглядає й інші тарифи на платні послуги в центрі:

  • забір крові з вени коштуватиме замість 27 гривень – 24 гривні;
  • скринінгове ультразвукове обстеження 203 гривні (на 2 гривні дорожче);
  • 1 пакет програмного розрахунку ризику у плода хромосомної патології, а також ризику виникнення ускладнень під час вагітності замість 71 гривні коштуватиме 89 гривень. 

Джерело