Вінницький театр Садовського відкрив новий сезон

10 вересня постановкою театрального концепту “Магія театру”  розпочав новий театральний сезон Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім. М.К. Садовського .

 Це була перша зустріч колективу зі своїми поціновувачами на великій сцені театру від початку карантину. 

У постановці був задіяний майже весь колектив театру, серед яких акторка та режисерка Ольга Буга, актор та майстер сцени Анатолій Вольський, акторка Оксана Бандура, вокаліст Володимир Холкін та багато інших. Після тривалої перерви на сцену вийшов  Гліб Зельгін – молодий вінницький хореограф, який пробує себе, як актор балету.

Зі слів керівниці літературно-драматургічної частини театру,  пані Світлани Фицайло, вистава готувалася до дня театру, 27 березня, але через карантин її прем’єра відбулася лише зараз.

Вистава відбулася з дотриманням вимог карантину. Перед її початком  всім гостям вимірювали температуру – персонал театру був в рукавичках та масках.

В залі людей розсаджували в шахматному порядку.

Щоб уникнути скупчення людей, антракт вирішили скасувати.

У вересні театр Садовського представить ще дві прем’єри – “Гра в детектив” від Валерія Пацунова та “За двома зайцями” від Тараса Мазура. Більше про прем’єрні вистави можна прочитати .

Джерело