Вінницьку мерію не зупиняють заборони будівництва на кладовищі

Розмови навколо  ЖК «Greens» будівництво якого, розпочали три роки тому у санітарно-захисній зоні кладовища на вулиці Арабея не вщухають. Не роздумуючи, Вінницька мерія і мер Вінниці свідомо дає дозвіл на проведення будівництво. При тому, що уся владна верхівка точно ознайомлена із законами, які регулюють дані будівництва – вони заборонені. Проте команда Моргунова вже не вперше показує, що закон для них – не головне.

Можливо до них почнуть приходити душі померлих через те, що вони порушили їхній вічний спокій. Мабуть, щоб не переживати за це і отримати підставу для узаконення своїх дій,  посадовці мерії у 2017 році провели кишенькові громадські слухання.

Більше того на будівництві житлового комплексу ЖК «Greens» у Вінниці не дотримуються протипожежних норм. Відтак, купувати квартиру у ЖК «Greens» – небезпечно, є висока ймовірність нещасних випадків, за які не буде кому нести відповідальність.

«Greens» недотримується  правил протипожежної безпеки на будівництві та використовує матеріали, які не мають відповідний рівень вогнестійкості, що знайшло своє підтвердження у судових ухвалах.  Про це повідомляють слідчі ДБР та СБУ.

Джерело