Вінницького борця визнано «Проривом року»

Згідно із версією дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» переможцем у номінації «Прорив року» став – Антоній Внученко. Саме йому вдалося стати призером чемпіонату України з греко-римської боротьби (кадети) у ваговій категорії до 65 кілограм.

Спортом юнак почав займатися ще до початку навчання у школі, тоді він ходив на акробатику. Починаючи з 2014 року він захопився греко-римською боротьбою.

«Мій батько займався боротьбою, тому і я вирішив спробувати. Бачив перед собою гарний приклад. А потім вже я молодшого брата «затягнув». Одразу знайшов тут друзів. У нас щодня тренування, лише неділя – вихідний, тому коли разом з тобою у залі однодумці, дуже комфортно себе почуваєш, і не думаєш, що вільного часу у тебе майже немає», – розповідає спортсмен.

Антоній зазначив, що для досягнення нових вершин він щоденно тренується, дотримується збалансованого раціону харчування та уникає шкідливих звичок. Він переконаний, що для того аби щось досягнути, в першу чергу необхідно поставити собі мету і поступово йти до неї. Адже коли ти бачиш перед собою конкретну ціль, перешкоди на шляху до неї не здаються такими важкими.  

Гасло спортсмена – «Зміцнювати характер та не здаватись».

Джерело