Вінницькі тхеквондисти здобули 15 нагород у рейтинговому турнірі

Всеукраїнський рейтинговий турнір з тхеквондо WT «Кубок чемпіонів», який проходив у Полтаві, підійшов до завершення. Представниками Вінницької області стало 3 команди спортсменів, які вибороли 15 нагород.

У загальному рейтингу серед 10 областей Вінниччина посіла 3 місце, виборовши 6 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалей. Детальніші результати вінницьких команд:

Команда Центру олімпійського тхеквондо «RedSun»: «золото» вибороли Ігор Гальчинський, Артем Полєтаєв, Артем Семенюк та Марина Бадаєва; «срібло» – Анна Сорочан, «бронзу» – Дмитро Климчук.

Команда спортивного клубу «Дельфін»: «золото» – Дар’ї Сайчук, «срібло» – Вероніці Вацек; «бронза» – Даниїл Кошевий, Максим Леськов, Денис Савицький та Антоніна Томляк.

Спортивний центр «Росомаха»: «золото» – Владислав Кубик, «срібло» – Ілля Огороднік і Тимур Качуринський.