Вінницькі поліцейські затримали сучасного “ворошилівського стрільця”

У мережі Фейсбук поширено відео затримання “ворошилівського стрільця”, який стріляв по дітях, що гралися на майданчику Вінницької школи № 4. На ролику зафіксовано, як у затриманого вилучають пневматичну рушницю. Зі слів поліцейських, яка не була споряджена набоями.

Зі слів речниці поліції Вінниччини, На місті події було встановлено, що 52-річний громадянин з балкона власної квартири здійснив постріл з пневматичної гвинтівки. Яка не була споряджена кулями властивому для такого типу зброї, але звук при пострілі лунає характерний.

Я требую огласки и уголовной ответственности!У меня лично много вопросов к полиции..Это не должно происходить в городе, который занимает 2-е место среди лучших городов для жизни в Украине. Что ждёт нас, если каждый, кто ненавидит детей начнёт обстреливать школу!??Вчера это произошло в четвёртой школе, а завтра может произойти в любой другой…

Опубліковано Marina Belostotskaya Субота, 12 вересня 2020 р.

Підозрюваний заявив, що стріляв у повітря, а навіть не цілився по дітях.

Незважаючи на те, що дозволу на зберігання такої зброї не потрібно, її все таки вилучили.

На винуватця складено протокол за статею 174 Адміністративного кодексу України. Вінничанину загрожує штраф від 1700 до 2550 гривень штрафу з конфіскацією зброї.

Джерело