Вінницькі поліцейські склали 51 протокол на неповнолітніх за вживання алкоголю і тютюну

Протягом 23-24 вересня в межах профілактичного відпрацювання «Діти вулиці» ювенальні поліцейські Вінниці перевірили місця масового скупчення дітей на факт вживання ними алкоголю та тютюну. Загалом ними було складено 51 адміністративний протокол. Про це повідомляють у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області.

Більшість неповнолітніх порушників було виявлено неподалік навчальних закладів, кафе, кальян-барів та в інших громадських місцях.

Також на вулиця міста було виявлено 5 дітей, які займались бродяжництвом. Усіх їх повернули у родини, а батьків притягнули до адмінвідповідальності за ст. 184 КУАП (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).

Відомо, що від початку року працівниками ювенальної поліції було зафіксовано 1068 адміністративних правопорушень, з них за 310 фактами складені адмінпротоколи на неповнолітніх, решта – на їхніх батьків.

Окрім цього у 2020 році неповнолітніми вінничанами було здійснено 55 кримінальних правопорушень, серед яких крадіжки, хуліганство та наркозлочини.

Джерело