Вінницькі лісівники розводитимуть диких птахів

На Вінниччині співробітники мисливського господарства держлісгоспів обрали новий напрямок у роботі – розведення крижня.  Враховуючи те, що державні лісгоспи працюють на самофінансуванні, вони постійно шукають шляхи надходження коштів. Зокрема, вони вже отримують кошти від мисливського господарства, побічного користування, реалізації різноманітного посадкового матеріалу. Про це розповіла прес-служба Вінницького ОУЛМГ.

Першими вирішили розводити крижня лісівники ДП «Дашівське ДЛМГ», які другий рік вирощують пернатих у качатнику, а цього року почали ще розводити фазанів. Підприємство має статус дослідного, є спеціалізованим мисливським господарством.

Наразі для птахів вже створили комфортні умови для життя, наближені до природних, є доступ до водойми, регулярна підгодівля, догляд, охорона. Згодом вони планують розширити качатник, адже полювання на крижня – досить популярне серед мисливців Вінниччини.

Головний мисливствознавець підприємства І.В.Сірук розповів, що в майбутньому, розвівши достатню кількість качок, дашівські лісівники планують їх випускати у природне середовище.

Джерело