Вінницькі лісівники продовжують споруджувати штучні водойми

Вода – джерело життя для усіх живих істот. Відтак, для вінницьких держлісгоспів питання забезпечення водопоями диких тварин є одним з найбільш пріоритетних. Про це повідомляє прес-служба Вінницького ОУЛМГ

Наприклад, лісівники ДП «Дашівське ДЛМГ» не лише створюють водойми, а ще й зариблюють їх. І як наслідок мають ще одне джерело доходу –  від реалізації риби. Наразі риба є у 6 ставках лісових угідь Дашівського ДЛМГ. Зокрема: короп, товстолоб, білий амур, судак, щука.

Станом на сьогодні, у Дашівському досвідному лісомисливському господарстві спорудили 14 лісових водоймищ для водопою диких тварин. Окрім цього лісівники розчищають лісові джерела, доглядають за дрібними лісовими джерелами, струмками.

Так, наприклад, цього року розчистили останній із штучно споруджених ставків Ставок давно замулився, заріс, роками тут не було водойми, а про наявність підземних джерел свідчили водолюбиві рослини. Тож лісівники застосували техніку, розчистили джерела, викопали досить потужну водойму, яка поступово наповнилася водою. Зараз це – повноцінний лісовий став і водопій для тварин.

Джерело