Вінницьке комунальне підприємство Вінницяміськтеплоенерго отримав нового очільника

Чиновники Вінницької міської ради завжди турбуються про своїх людей, підбираючи їм хороші та вигідні місця. Так, протеже секретаря Вінницької міської ради Павла Яблонського – Максим Білик став виконуючим обов’язків директора «Вінницяміськтеплоенерго».

Незважаючи на те, що дане підприємство є збитковим, його статутний капітал постійно поповнюється за кошти місцевих жителів.

До отримання цієї посади Максим Білик очолював КП «Вишенькаміськтеплоенерго», яке зараз знаходиться на етапі ліквідації. Причина – відсутність абонентів та котелень. Питання за що саме Максим Білик отримував свою зарплату із держбюджету на посаді цього КП залишається відкритим. Адже підприємство просто декілька років існувало за кошти платників податків, не надаючи ніяких послуг взамін.  

26 березня цього року виконавчий комітет Вінницької міськради затвердив для КП «Вишенькаміськтеплоенерго» фінансовий план, проте вже у червні його вирішили ліквідувати. Про це повідомляє Vlasno.info .

Причини закриття цього підприємства цілком очевидні: воно не надає споживачам жодних послуг  і навіть немає абонентів. Здається, що компанія була створена лише для того, щоб у Максима Білика було робоче місце. А також «досвід» роботи, який йому пригодиться при отриманні посади у комунальному підприємстві з мільйонним статутним капіталом, який постійно поповнюється за рахунок платників податків.

Займаючи посаду директора КП «Вишенькаміськтеплоенерго», зарплата за 2019 рік становила  майже 400 тисяч гривень, а у поточному році  він вже отримав 72 тисячі гривень, що на 14,5% більше за аналогічний період 2019 року.

Більше того за час робити на цьому підприємстві він  купив нову квартиру, а його дружина – взяла позику в розмірі 430 тисяч гривень від ТОВ «Свіжа преса Поділля». Також варто зазначити, що подружжя є помічниками секретаря міськради Павла Яблонського та за сумісництвом депутата від Європейської стратегії Гройсмана.

У квітні цього року Максиму Білику запропонували підвищення – тимчасово очолити компанію «Вінницяміськтеплоенерго». У той же час, попри збитковість підприємства, міська рада збільшила розмір статутного фонду компанії на 42,6 мільйони гривень.   Протягом 2019 року статут підприємства вже двічі збільшували: у липні на 53 мільйони гривень, у листопаді – на 32 мільйони гривень. 

Колишній гендиректора підприємства Сергій Бульбас отримав за 2019 рік – 712 900 гривень. Наразі зарплата нового очільника підприємства невідома.

Джерело