Вінницька «Нива» здобула «суху» перемогу над командою з Луцька

Другий офіційний матч вінницької «Ниви» у поточному році завершився перемогою команди. Футболісти виграли у команди з Луцьку «Волинь-2» з результатом 3:0. Минулого разу вони зіграли із рахунком 1:3 – не на користь вінничан.

Перший гол був забитий у ворота суперників вже на першій хвилині, його забив Іван Петрук. Другий забив Віктор Георгієв на 27-ій хвилині. Фінальний третій гол було забито у другому таймі  Артуром Загорулько, який перевів шкіряного повз голкіпера з краю карного майданчика. Однак в подальшому його видалили з поля, як наслідок – він не зможе грати у матчі зі  столичною командою «Оболонь-2».

Після цієї перемоги «Нива» піднялася на восьму сходинку турнірної таблиці групи «А» Другої ліги чемпіонату України.