Вінничани показали хороші результати на чемпіонаті з таїландського боксу

22-26 липня в Одесі пройшов чемпіонат України із таїландського боксу (муей тай). Вінничани вибороли 9 нагород різного ґатунку – це найкращий результат за останні роки. Про це повідомляє vlasno.info .

Учасниками чемпіонату стало понад 360 спортсменів із різних регіонів. Представниками Вінниччини стали 18 спортсменів – 8 представників клубу Немирівської районної федерації таїландського боксу та 10 вінничан.

Зокрема, немирівчани здобули 4 нагороди у різних вікових і вагових категоріях. Віктор Лісовий, Сергій Мінаков і Рустам Зінатулін посіли другі місця, а Ярослав Тислюк – третє. Вони не лише перемагали по очках, але й здобували дострокові перемоги, технічними нокаутами.

Окрім представників Немирівського клубу, відзначилися і вінничани – 5 медалей у різних вікових і вагових категоріях. Ігор Янчук виборов бронзу, Анастасія Жукова – срібло. Альона Кулик, Діана Матвієнко і Дар’я Селіфонова стали чемпіонками.

Незважаючи на досить хороші результати, Вінниччина не потрапила лідерів командного заліку, ними стали збірні Одеси, Києва і Дніпра.

Готував команду до чемпіонату президент Вінницької обласної федерації таїландського боксу муай-тай Віктор Торкотюк. Йому допомагали готувати бійців тренери Сергій Рожук, Максим Пашковський, Дмитро Лук’янчук.

Джерело