Вінничанка відмовилася вдягати маску чим паралізувала рух транспорту

Нещодавно вінничани стали свідками скандалу у трамваї №4. Пасажирка одягнула захисну маску лише на підборіддя та відмовлялася одягати її правильно навіть на вимогу водія. Даний конфлікт паралізував рух транспорту на 10 хвилин.

На отримані зауваження пасажирка відповіла, що вона працює медиком і тому добре знає, що маска не може повною мірою захистити від поширення коронавірусу. На що водійка запропонувала їй вийти з салону, якщо вона не хоче виконати прохання.

Проте, все ж ситуація залишилася без змін: пасажирка не вділа правильно маску, а трамвай зрушив із місця.

Начальник відділу експлуатації Вінницької транспортної компанії Микола Франко прокоментував дану ситуацію наступним чином. Він наголосив, що якщо маска була спущена на підборіддя, то можна вважати, що її взагалі не було. Він підтвердив, що водій діяв вірно, повністю виконуючи Постанову Кабміну. Адже, станом на сьогодні, усі особи, які перебувають у транспортних засобах повинні бути в засобах захисту, які закривають рот та ніс. У випадку, якщо пасажир відмовляється вдягати маску, водій має повне право звернутися до органів правопорядку.

Джерело