Вінничан закликають долучитися до Світового дня прибирання

19 вересня вінничани та всі жителі України вийдуть на Всесвітній день прибирання «WorldCleanupDay». Головна мета акції – об’єднання заради досягнення спільної цілі – порятунку планети від сміття. 

Організатори запевняють, що цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’sdoitUkraine» пропонує 3 форми участі:

  1. Групове очищення. Зібратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.
  2. Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля.
  3. Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

Дана акція проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України. До акції приєднаються органи виконавчої влади і місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, соціально-відповідального бізнесу. 

Деталі на сайті т а в соціальних мережах:

Джерело