Вінничани, Ангела Меркель закликає серйозно відноситися до коронавірусу

Ангела Меркель, канцлерка Німеччини, звернулась до людей усього світу. Сайт «Європейська правда» зазначає, що даний виступ є взірцем для усіх українських чиновників. Адже багато фахівців вважають, що саме так має проходити розмова між лідером держави та громадянами.

Її слова мають відгукнутися у серці кожного. Звернення було присвячене ситуації, викликаної коронавірусом. Вона підтвердила, що вже зараз він дуже змінив звичний спосіб життя усіх людей.  Перш за все, у зверненні зроблено акцент на тому, що ситуація насправді серйозна і вимагає свідомого відношення до неї. Дослідження тривають по всьому світу, але ще нікому не вдалося знайти ні антивірусу, ні вакцини.

Канцлерка визначила основне завдання для медиків та громадян – уповільнити поширення вірусу.

Також вона наголосила, що будь-які державні заходи будуть неефективними, якщо громадяни не віднесуться з усією серйозністю та відповідальністю до них. Вірус зачіпає кожного, тому протидіяти йому теж можуть всі. Вінничанам  варто прислухатися до лідера європейської країни, до яких вірус прийшов ще швидше, – перемогти можна лише разом! Не треба панікувати, проте  варто розуміти, що всі дії мають наслідки та значення.