У власність Вінницької облради перейде ділянка землі у Вінниці

На наступній сесії Вінницької облради планують розглянути проект рішення, яке стосується прийняття у спільну власність земельної ділянки по вулиці Соборна 15-А.

Йдеться про наступний проект рішення: «Про надання згоди на прийняття земельної ділянки з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області».

Рішення стосується землі під будівлею на Соборній 15-А, яка раніше перебувала на балансі управління Департаменту агропромислового розвитку ОДА, а згодом потім перейшла.

«1. Надати згоду на безоплатне прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області земельної ділянки площею 0,2512га, кадастровий номер 0510136600:02:063:0007, розташованої у м. Вінниці по вул. Соборна, 15А, (цільове призначення – для громадських потреб).

2. Утворити комісію по прийняттю земельної ділянки з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, в особі Вінницької обласної Ради, згідно додатку», – йдеться у проекті рішення.

Джерело