У Вінницькій майстерні виготовляють пам’ятні подарунки лікарям

Вінничанин відкрив майстерню, де створюють 3D-панно з дерева для лікарів, які борються з пандемією. На знак вдячності різб’ярі відтворили ангела у масці, який обіймає земну кулю.  Адже саме медики – є тими ангелами-охоронцями, які рятують планету та борються за життя.

Засновником майстерні Леонід Мороз розповів, що раніше у майстерні виготовляли панно із зображенням мисливських сцен, натюрморти, ікони. Однак пандемія стала причиною відкриття нових тем для творчості.

Особливо вразило митця перші повідомлення про масштаби трагедії в Італії та медиків, які цілодобово були в лікарні, рятували своїх пацієнтів. Не залишила його байдужим історія дворічного Павлика з Вінниччини, життя якого зберегли лікарі з Могилів-Подільського.

Наразі в майстерні для роботи використовують лише натуральну деревину, зокрема дуб, ясен, клен. Для кожного виробу створюють окремий ескіз, а потім за допомогою комп‘ютерних технологій створюють зразок майбутнього виробу. Вручну починають обробляти панно вже на фінальному етапі.

Джерело