У Вінниці зрізали здорові дерева під виглядом старих і трухлявих

Ситуацію зі зрубаними деревами у Вінниці по вулиці Порика, 15 прокоментував директор Департаменту житлового господарства Роман Фурман.

У Вінниці по вулиці Порика, 15 МКП “Аварійно-диспетчерська служба”, прикриваючись липовими підписами жителів та залучивши до справи старшу по будинку, вони провели вирубку дерев. Відтак, МКП “Аварійно-диспетчерська служба” обрізало півтора десятка здорових дерев, аргументуючи це тим, що нібито вони старі і трухляві. Також вони зазначили, що вони не придатні для продажу.

Варто згадати, що у договорі міськвиконкому з МКП “Аварійно-диспетчерська служба” вказано, що послуги з обрізки дерев та навіть доставку обрізаних дерев на склад підприємства оплачують вінничани. Більше того у документі вказано, що дане підприємство може розпоряджатися спиляною деревиною на свій погляд.

Чиновник міськради Роман Фурман заявив: «Що підприємство робить з обрізаними деревами далі, знищує або складає кудись, не знаю. Така деревина є непридатною для продажу чи щоб з неї виготовляти брикети. За умовами тендеру вони мають зачистити після себе територію».

На фото помітно, що дерева ніякі не трухляві. А директор МКП “Аварійно-диспетчерська служба” минулого року змінив свій автомобіль Lexus GX460 на Toyota Land Cruiser 200.

Джерело