У Вінниці заплутались з результатами тестів на COVID-19?

Враховуючи ситуації з пандемією, цього року щоб поселитися в гуртожиток студенти повинні в обов`язковому порядку пройти тест на коронавірус. При цьому навчальні заклади не дають жодних направлень, тобто ці тести необхідно зробити самостійно.

Вінницька родина Дацюків не перша, хто зіштовхнувся з такою проблемою. Цьогоріч їхній син Олександр вступив на навчання у юридичний ВНЗ. Коли вони дізналися, що необхідно терміново здати тест на коронавірус для поселення у гуртожиток, мати відразу відправила сина у «Діагностичний центр», що на вулиці Київській. У сина жодних симптомів хвороби не було, тому «позитивний» результат був справжнім шоком для усіх.  Для достовірності результатів батьки вирішили здати тест ще й у приватній клініці, де заплатили 1500 гривень, замість 200.

Забравши результати, батьки отримали такий бажаний «негативний» результат. Цього ж дня до сина зателефонували лікарі та наполягали на госпіталізації, заявивши, що їх не цікавлять результати інших клінік. Однак матір продовжувала стояти на своєму, на що вони відповіли: «Ну не КОВІД – то не КОВІД, купіть шоколадку та заспокойтеся».

Доволі багато часу родина витратила на те, щоб результати чина внесли у базу. Щоб пришвидшити вирішення питання вони звернулися до директора департаменту міської охорони здоров`я Олександра Шиша.

Ознайомившись з ситуацією Олександ Шиш зазначив: «У даному випадку не можна стверджувати, що якийсь з двох тестів допустив помилку. Якщо є позитивний, це говорить про наявність вірусу в організмі. Для того, щоб пояснити дану ситуацію, потрібно бачити результати аналізів на рівні імуноглобулінів».

Джерело