У Вінниці випав «червоний сніг»

Вінничанин Олександр Овчарук поділився фотографіями так званого «червоного снігу», який випадає на півночі Вінниці. Чоловік переконаний, що у випадку збільшення потужностей місцевого виробництва локальне лихо пошириться і далі.

Про існування такого «снігу» точно знають жителі Кривого Рогу, там залізорудні виробництва викидають у повітря часточки колчедану. Тоді як у Вінниці своя аграрна специфіка, однак все ж дещо подібна.

«А у Вас вже випав сніг? У нас так – червоний! Вже з місяць як такий сніг, залежно від напряму вітру, сипле то в Тяжилові, то на ДПЗ, то в Десенці. І це все дякуючи панам Герегам (подружжя, яке є власников компанії «Епіцентр К», – прім.ред.), які збудували біля ст. Вінниця-вантажна найбільший в Україні елеватор. Здавалося б – молодці, забезпечили робочі місця, от тільки порушення технології сушки насіння кукурудзи і є причиною такого “снігопаду” з шолухи», – написав вінничанин.

Пана Олександра турбує питання чи засипле всю Вінницю таким «снігом», якщо елеватор запрацює на повну потужність, чи можливо дійде лише до вулиці Соборної?

Джерело