У Вінниці умови роботи медиків екстреної допомоги є жахливими

На сьогодні, ситуація зі станом приміщення для станції екстреної допомоги, де працює 222 працівника, потребує термінового вирішення. Про це повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов на своїй особистій сторінці у Фейсбук.

Дана станція обслуговує найбільшу кількість  жителів обласного центру. Незважаючи на такі масштаби умови роботи медиків є жахливими: всього 2 тісні кімнати відпочинку, де між ліжками прохід 30 сантиметрів, дах тече, система вентиляції не працює, на стінах грибок. Проте, це зовсім не дивно, якщо знати те, що дана будівля було збудована ще у 1977 році і з того часу ніхто та ніколи не здійснював капітальний ремонт даного приміщення.

Очільник області вирішив не стояти осторонь та звернутися до міського голови Вінниці. Він запропонував розмістити  відділення №1 Станції екстреної медичної допомоги у приміщенні по вулиці Генерала Арабея, 2а у місті Вінниці. Чиновник наголосив, що приміщення відповідає усім вимогам для розташування медичного закладу.

Також Сергій Борзов наголосив, що незважаючи на наявність пандемії чи її відсутність, про медиків необхідно турбуватися завжди і як мінімум забезпечувати їм гідні умови праці.

Джерело