У Вінниці своє перше творіння зняв юний режисер

Творчий шлях вінничанки Каті Білоніжко розпочався ще декілька років тому. Тоді вона захопилася пластиліновою анімацією, подавалася на конкурсі і навіть перемогла на Чілдрен Кінофест.

Згодом вона зацікавилася зйомкою справжніх фільмів. Тоді вона почала індивідуально займатися з педагогом по монтажу, якого їй знайшли батьки. Після цього вона активно знімала різноманітні челенджі та ролики.

Наразі, як розповідає мама дівчинки, вона мріє знімати власні фільми. Зокрема, на карантині вона мала можливість попрактикуватися. Додому приїхала її старша сестра, яка вміє писати сценарій. Вони разом придумали сценарій, а потім спільно і продовжили знімати.  

Режисерами фільму стала сама Катерина та її тато Андрій, а сестри Мілана та Вікторія та мама Марія отримали свої ролі у фільмі.  Для того, щоб відзняти ролик сім’я витратила три ночі – знімали на хімзаводі з настанням сутінок. На монтаж фільму пішло ще 10 днів.

Фільм отримав назву «Таємниця нічного привида», головною героїнею якого стала юна слідча Ірина, яка виїжджає на виклик після повідомлення, що на закиненому заводі з’явився справжній привид.

Батьки розповідають, що намагаються її якнайбільше підтримувати та допомагати. Вони сподіваються, що за літо вона не втратить натхнення та зніме ще щось.

Джерело