У Вінниці ще один об’єкт комунальної власності за безцінь пішов у «потрібні руки»

Інтернет видання «Вінниця корупційна» висвітлює ще один приклад «ефективної роботи» команди Моргунова.

Йдеться про двоповерхове комунальне приміщення площею 129,2 кв. м,  на Київській, яке продано приватному підприємцю за ціною однокімнатної квартири в тому ж районі.

У «Вінниці корупційній» вирішили визначити, а на скільки саме надурили бюджет Вінницької ОТГ.

У своєму дослідженні автори виявили наступне: виконком Вінницької міської ради  Рішенням №1787 від 03.09.2020 року дозволяє приватизувати ФОП Бурлака Олександру Сергійовичу двоповерхову будівлю магазину за адресою м. Вінниця, вул. Громова 15-А. Площа будівлі 129,2 кв. м., оціночна вартість — 1 035 021 гривня, враховуючи ПДВ. До цього ФОП Бурлака О.С. з жовтня 2018 року орендував дане приміщення за ціною 4232 грн./міс.

Можна зробити висновок, що двоповерхову комерційну споруду оцінили як звичайну однокімнатну квартиру. За результатами моніторингу цін на комерційну нерухомість в цьому районі, вартість продажу занижена, як мінімум, в 3 рази.

Також ще одним явним прикладом «ефективної» роботи сьогоднішньої влади є  відремонтована автобусна зупинка на площі Театральна. Адже ремонт цієї зупинки обійшовся у чималу суму – 2 077 238 гривень (замовлення виконало ПП “Підприємство “Агропродсоюз” (ЄДРПОУ 31836293). Навіть школяр може порахувати, що для ремонту автобусної зупинки на Театральній, необхідно продати 2 двоповерхові будівлі комерційного призначення, як на Громова,15-А, або здавати їх в оренду 25 років. Ці факти свідчать, що Вінниця — одне з найкорупційніших міст України.

Поки вінничани читають статті про успіхи мера і його команди, комунальна власність міста Вінниці розкрадається за копійки.

Джерело