У Вінниці пропонують продовжити роботу одного із автобусних маршрутів

На сайті Єдиної системи місцевих петицій розмістили звернення з проханням продовжити один із автобусних маршрутів Вінниці. Йдеться про маршрут №27.

Відповідну петицію зареєструвала Бальшанек Марія. Авторка поскаржилася на те, що після 21:00 добратися у село Лука Мелашівська, що неподалік Вінниці, можна лише на таксі або пішки. Адже останній автобус у сторону цього села вирушає о 21:00, тоді як з села до міста останній відправляється 21:20. Щодо муніципального маршруту №27, то він припиняє ходити ще до 20:00.

«Автобусний маршрут №27 належить місту, тому, є пропозиція продовжити роботу муніципального маршруту до 22:00-22:30. По факту, необхідно додати ще один-два рейси у більш пізній час. Відомо, що в автобусному парку ВТК є як великогабаритні, так і менші автобуси. Можна саме на ці рейси пустити менший автобус, якщо великогабаритний запускати не вигідно», – зазначається у петиції.

До кінця збору підписів залишилось 13 днів. Для того, щоб петицію розглянули у міській раді, вона повинна набрати не менше 350 підписів.

Джерело