У Вінниці пройде конкурс Щаслива родина – душа України

До Дня родини 8 липня  2020 року департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації ініціював організацію обласного конкурсу дитячого відеоролика «Щаслива родина – душа України».

Взяти участь запрошуються усі юні вінничани віком від 7 до 17 років.

Переможців визначатимуть за наступними критеріями: глибина розкриття теми у відеоролику, композиційне рішення, нестандартний підхід і виконання.

Мета конкурсу полягає у підвищенні ролі родинного виховання у суспільстві, виховання поваги до сімейних цінностей, високих моральних якостей, відповідального ставлення до оточення, активізація творчого потенціалу дітей та сприяння самореалізації вмотивованих дітей, відкритих до комунікації.

Протягом 25 червня – 7 липня поточного року у районах, містах, ОТГ проводиться перший етап конкурсу. Після завершення даного етапу, журі обирає та відправляє по одній роботі кожної вікової категорії до обласного оргкомітету.

7 – 15 липня – другий етап конкурсу – визначення переможців обласним конкурсним журі. За підсумками цього етапу журі визначить переможців та опублікує їх список на офіційному сайті ОДА.

Телефон для довідок: 61-16-80 (відділ сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики обласної державної адміністрації).

Джерело