У Вінниці патрульні випадково виявили двох осіб які мали наркотики

24 червня о 14:30 вінницькі правоохоронці зупинили водія Renault Laguna, який був в стані наркотичного сп’яніння. Після залучення одного з перехожих у якості понятого, було виявлено, що в його крові також є наркотичні речовини. Про це повідомляє vlasno.info,  посилаючись на сайт патрульної поліції Вінницької області.

По вулиці Чорновола у Вінниці було зупинено 36-річного водія Renault Laguna за порушення ПДР. Перевіривши документи на автомобіль, патрульні помітили наступні розбіжності: згідно з базою даних, по номерному знаку автомобіль рахується, як Opel Omega, а згідно серії та номеру свідоцтва про реєстрацію – як Renault Kangoo.

Більше того у 36-річного водія патрульні помітили ознаки наркотичного сп’яніння. В його організмі було виявлено 2 види наркотиків: амфетамін та канабіс.

Для слідчих дій необхідно було залучити двох понятих, тому охоронці порядку попросили про допомогу перших зустрічних громадян. Один із них почав помітно хвилюватися та дивно поводитися. Через це патрульні вирішили провести поверхневу перевірку.  У результаті якої  знайшли у сумці 40-річного вінничанина фольговий згорток з порошкоподібною речовиною, ймовірно, наркотичною.

Водій автомобіля Renault отримав протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) та винесли постанову за ч. 5 ст. 121 (за те, що водій не був пристебнутий ременем безпеки) КУпАП.

Слідство триває.

Джерело