У Вінниці оновлюють Палац Потоцьких

Обласний бюджет Вінниччини виділив на ремонт Палацу Потоцьких у Тульчині – 6 млн. грн. Інформує прес служба Вінницької ОДА.

Наразі на території продовжується масштабна реконструкція. Зокрема, останніми днями займалися влаштуванням доріжок з тротуарної плитки та встановленням ліхтарів. Вже завершено роботи з зовнішніми мережами електропостачання. На 27 квітня поточного року вже виконано роботи на суму  2,318 млн. грн.

До початку наступного року заплановане відкриття постійно діючих експозиційних залів в центральному корпусі цього ансамблю. Як мінімум з технічної і технологічної точки зору площа буде підготовлена до проведення фестивалю «OPERAFEST TULCHYN» ще в цьому році, доклавши до цього усіх можливих зусиль. Даний фестиваль став головною культурною подією області, минулого року її відвідали 80 тисяч глядачів.       

Очільник Тульчинської ОТГ зазначив, що даний фестиваль та маєток має  надзвичайно важливе значення для м. Тульчин. Це не просто стаття наповнення бюджету, а це своєрідна «візитівка» міста.  

Джерело