У Вінниці оголосили тендери на закупівлю запчастин до тролейбусів VinLine

Цьогоріч у Вінниці має з’явитися десять тролейбусів VinLine. Для цього комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» оголосило три тендери на закупівлю запчастин. Мова йде про кузови, тягові батареї та системи. Загальна сума закупівель складає – 66 мільйонів 330 тисяч гривень.

У ProZorro триває закупівля десяти кузовів для нових VinLine. Їх постачальник має надати з передньою та задньою підвіскою, тяговим двигуном. За десять машинокомплектів готові заплатити 41 мільйон гривень. Підрядника оберуть 12 квітня.  

Кілька днів тому оголосили тендер на тягові батареї, які мають бути виготовлені у 2020-2021 роках і мають бути адаптовані до використання у тролейбусах VinLine. Тягова батарея повинна забезпечувати автономний рух на відстань не менше 20 км. За десять таких батарей готові заплатити 10 мільйонів гривень.

Також буде закуплено систему керування,  яку закріплюють ззовні в контейнер, на даху машини. На такі системи виділили 15 мільйонів 330 тисяч гривень. Підрядник повинен не тільки поставити їх, а й забезпечити монтаж і перевірку механізмів.

Джерело