У Вінниці на Сабарові побудують житлові будинки та промислову зону

Ще у 2017 році мікрорайон Сабарів у Вінниці став місцем масових сутичок. Тоді місцева влада показала наскільки вона може бути байдужою до думки містян та їх прохань.

П’ять років тому, як повідомляє видання Deputaty.in.ua, територія Вінниці зросла на  4500 га за рахунок приєднаних навколишніх сіл. Далі мова піде про поле між мікрорайонами Сабарів та Академічний, площею 247,04 га, де знаходяться очисні споруди та кладовище.

Тоді місцеві жителі виступили категорично проти будівництва кладовища. Про це вони відкрито заявляли під стінами міської ради. За що і отримували від так званих тітушок. Їх протести не дали бажаного результату. Там все ж побудували кладовище за 80 мільйонів.

Сьогодні ж у посадовців з’явились плани на територію навколо кладовища. У планах влади створити там житлові будинки та облаштувати промислову зону. При цьому раніше вони обіцяли облаштувати там автодром.

Варто зазначити, що дана ділянка є рекреаційною зоною, тоді як для законного будівництва вона повинна бути зоною садибної забудови. З цього приводу у Вінниці оголосили громадські слухання для так званого узаконення роздачі земель.

На громадських слуханнях були присутні 20 людей, які підтримали зміни до детального плану території. Адже ще 10 років тому у Бохоницькій сільській раді їм пообіцяли видати земельні ділянки на цій території. Те ж саме у 2015 обіцяла Вінницька міськрада, але цього так і не сталось. У ході слухань їх запевнили, що вже після затвердження зміненого детального плану території вони зможуть написати заяву на отримання земельної ділянки. Залишилося сподіватися, що місцеві жителі все ж отримають обіцяні земельні ділянки, яких чекали ще з 2010 року.

Джерело