У Вінниці ендокринологічний центр оснастили новітнім обладнанням

Відтепер лікарі Вінницького ендокринологічного центру працюватимуть на новій рентгенівській діагностичній мобільній системі. Також заклад оснастили двома апаратами штучної вентиляції легень «SERVO-air».

Центр отримав новітнє обладнання завдяки виділеним коштам у вигляді субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Державне фінансування було надано в межах програми «Велике будівництво».

Відповідний запит на отримання субвенції було подано одним із вінницьких нардепів – Максимом Пашковським. Також ним і було передано техніку для закладу. Зокрема, рентгенівська система обійшлася у 3 200 000,00 грн, апарати ШВЛ у 2 420 000,00 грн.

«Як розповіли мені у центрі, до реанімаційного відділення часто потрапляють пацієнти в коматозному стані з поліморбідною патологією (поєднання серцево-судинних, легеневих, ниркових захворювань). Придбані сучасні високотехнологічні апарати ШВЛ рятують життя таких пацієнтів, забезпечуючи життєво важливу респіраторну підтримку. Підключення до ШВЛ — шанс вижити для них», — зазначив Максим Пашковський.

Джерело