У п’ятірку кращих команд рибалок України увійшла і Вінниччина

97 годин драйвової риболовлі, 12 команд. Так днями у Київській області пройшов всеукраїн­ський турнір з карпфішингу «Ulyaniki CUP 2020».

Мета заходу — популяризація риболовного спорту, важливий етап для розвитку та вдосконалення майс­терності.

Серед 12 команд переможців визначали за дво­­ма номінаціями: загальна вага та 5 найбільших рибин. Представниками Вінниччини виступила команда «Robin Carp» — Сергій Міщук, Вадим Гальчак та Борис Копитко, які професійно займаються  ловлею коропів вже кілька років. Вони зайняли 4 місце, потрапивши до п’ятірки найкращих спортсменів з карпфішингу в Україні.

Команда Вінниччини спіймала18 рибин вагою 123 кг 675 грамів, найбільші з них: 14.920 кг, 12.050 кг, 10.500 кг, 9.070 кг, 8.945 кг.

Як зазначають учасники команди вони отримали мегапозитивні враження та цілком задоволені результатами щодо обраних ними тактик лову. Також один з учасників зазначив:

«Карпфішинг прийшов до нас із Англії, де турбуються про навколишнє середовище. Якщо ти вже впіймав рибу — ти переміг, ти сильніший. Залиш її для інших, хай вона і їх порадує. Ми відпускаємо 100 % улову. Якщо хочемо поїсти риби — йдемо до магазину чи на ринок. Але коропів не їмо принципово, бо то наші друзі».

Джерело