Три сотні сімей у Вінниці залишилися без житла

Вінничани чекали будівництва сучасного та комфортного нового житлового комплексу і три сотні сімей залишилися без житла.

Йдеться мова про всім відомий ЖК «Європейський квартал». Територія на якій він будується знаходиться в орендній власності особистого водія вінницького депутата Олександра Дана. Таке рішення про передачу комунальної ділянки площею 4,066 га по вулиці Покришкіна, 8В в оренду прийняла Вінницька міська рада.

Замість того, щоб продовжувати будівництво, депутат та його водій вивели з будівництва житлового комплексу близько 120 мільйонів гривень, які мали бути потрачені на будівництво.

Незважаючи на намагання місцевих активістів допомогти розібратися з цією ганебною ситуацією, представники забудовника привели на зустріч з мером Вінниці Сергієм Моргуновим “обманутих інвесторів”. Вони ні слова не сказали про те, що будівництво покинуте забудовником та більше того, воно просто зупинене. Вони відкрито заявили, що процесом задоволені.

На даний момент, незважаючи на те, що літо – це комфортна пора для проведення будівельних робіт, будівництво в ЖК “Європейський квартал” призупинене. Вінничани помічають, що частини приміщень навіть не накрита, вікна досі  відсутні, тому дощова волога потрапляє всередину недобудови, заливає будівлю зсередини.

З високою ймовірністю можна припустити те, що інвестори ЖК “Європейський квартал” не отримають оплачених ними квартир і у цьому році. А завдяки професійному обманюванню інвесторів, юридичні перспективи справи дуже мізерні. 

Джерело