Шахраї! Вінничан просять бути уважними

На Вінниччині виявили та зафіксували нові спроби шахрайського заволодіння коштами, із використанням для цього іміджу органів влади та посадових осіб. Про це повідомляє та закликає до пильності Вінницька облдержадміністрація.

Шахрайські схеми полягають у тому, що до підприємців, керівників установ, організацій, офісів інших суб’єктів господарювання знову надходять листи і дзвінки, начебто від імені представників виконавчої влади області, з пропозиціями долучитися до благодійного збору коштів. 

Усім вінничанам нагадують, що Вінницька облдержадміністрація, її структурні підрозділи, посадовці виконавчої влади області ніколи не займаються і не будуть займатися збором благодійної допомоги чи пожертв – ні особисто, ні через жодні організації.

Відповідно, будь-які звернення від їх імені – це дії, що мають ознаки злочину. Якщо ви отримали подібні пропозиції, то будьте впевнені, що ви потрапили «у приціл» телефонних аферистів. Все, що необхідно зробити – проінформувати правоохоронців та органи влади.

Джерело