Попри карантин вінничанка продовжує підготовку до «Міс Україна»

Попри карантині обмеження та загрозу відміни конкурсу «Міс Україна», вінницька «МІС-2020» старанного готується до конкурсу та готова поборотися за головну корону країни.

Її шлях до здобуття титулу «Міс-2020» у Вінниці був доволі тернистим. Спершу вона схуднула на 6 кг, після чого її чекали плітки та скандали. Однак попри все їй вдалося  вибороти такий бажаний титул.  Попри те, що фінал конкурсу перенесли, кожна з учасниць продовжує готуватися до змагання.

Більше того карантин навіть надихнув вінничанку розпочати власний благодійний проект. Відтак тепер Оксана організовує різні культурні та творчі заходи для вінничан, отримані кошти з яких планує потратити на облаштування дитячої кімнати у одній з міських лікарень міста.

Зокрема, одним з заходів, який планує провести вінничанка є її авторський історичний квест про Вінницю. Адже чимало вінничан багато чого не знають про своє рідне місто. Тому вона ви­рішила в ігровій формі показати, як будувалася Вінниця. Згодом вона збирається провести цілий ряд таких заходів, щоб реалізувати задуманий благодійний проект.

Джерело