Поліцейські Вінниці з залучення спецпідрозділу КОРД затримали групу злодіїв

Вінницькі оперативники управління карного розшуку обласного главку поліції з залучення спецпідрозділу КОРД у м. Хмельницький затримали 3-х підозрюваних у здійсненні квартирних крадіжок на Вінниччині та інших областей.

Напередодні працівники поліції отримали повідомлення від 54-річного жителя одного з сіл Вінницького району про те, що в період часу з 20.00 до 21.00 години невідомі особи, пошкодивши  вікно, проникли у його будинок та викрали золоті та срібні вироби. 

У ходу оперативно-розшукових заходів правоохоронцям вдалося встановити  автомобіль, на якому могли пересувались ймовірні зловмисники. Переглянувши записи з відеокамер, ними було встановлено місцезнаходження  підозрюваних. Протягом 2-х днів чоловік знімали у обласному центрі квартиру, після чого поїхали у напрямку Хмельниччини.

Затримати підозрюваних вдалося вже у Хмельницькому біля під’їзду багатоповерхівки. У їх автомобілі було виявлено ювелірні вироби, викрадені з помешкань потерпілих, відмички, рукавички, рації, шокери, зброю.

Джерело