Поки Вінниця покриває борги підприємства, його директор стає мільйонером

Мільйонні збитки зазнало комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго». Його борг з 2015 року до кінця 3-ього кварталу 2019 року становить 344,642 мільйона гривень. Водночас статки генерального директора тільки збільшилися.

Підтримувати підприємство взявся бюджет міста та Вінницької ОТГ для цього вони  виділяли  мільйонні суми . Зокрема, один з останніх траншів складав  32 мільйони гривень . З яких 5 мільйонів виділили на погашення заборгованості перед «Вінницяоблводоканалом». Зазначимо, що і на це комунальне підприємство ВМР щедро виділяє кошти, то на премії, то на консультації.  

Незважаючи на критичний стан підприємства, міська рада Вінниці вирішила збільшити заробітну плану генеральному директору – Сергію Бульбасу.  Отже у 2018 році його зарплат становила 454 038 гривень, а вже у 2019 він заробив на 57% більше –  712 900 гривень.

  Вінницька міська рада при прийнятті рішення про підвищення зарплати також не надала вагу думці вінничан. Зокрема без уваги залишилася петиція Олександра Мовчана з проханням звільнити Сергія Бульбаса з посади керівника. У петиції він вказав, зо вінничани скаржаться на нього, як керівника підприємства. Адже він не вирішує проблеми із гарячою водою і опаленням, поводиться по-хамськи та зверхньо. Його звинувачують у недостатньо якісному проведенні ремонтних робіт та у обман користувачів.

Поки вінничани скаржаться, Сергій Бульбас у 2019 році встиг купити новий автомобіль AUDI Q8 цього ж року. Вартість якого становить 750 000 гривень. Більше того у декларації зазначені дорогі годинники:  Bulgari, Ulysse Nardin та Breguet.

Щодо нерухомого майна, то генеральний директор не купляв нічого нового у 2019 році. У нього залишилася квартира  у Києві (61,2 кв. м.) та половина з квартири в Охтирці Сумської області. Дружиною було задекларовано ще одна київська квартира (63,7 кв. м.) та 25%  іншої квартири (97,8 кв. м.). Більшість грошей зберігає в євро та готівкою – 2 204 000 грн.

На даний момент т. в. о. генерального директора даного підприємства став Максим Білик («людина Яблонського»).

Джерело