На Вінниччині жителі селища вбачають підкуп в облаштуванні пляжу

На Вінниччині в селищі Чечельник скоро з’явиться пляж. Наразі там вже  розчистили чагарники і привезли першу частину піску. Слова вдячності спонсорам висловила голова селища, проте на свої слова вона отримала шквал критики та звинувачення в тому, що пляж роблять лише для того, щоб підкупити виборців на місцевих виборах.

Роками  пляж на місцевій водоймі був улюбленим місцем відпочинку чечельничан. Раніше він належав цукровому заводу, проте коли в 2008 році його закрили – на місці відпочинку виросли не лише чагарники, але й дерева.

Допомогу в облаштуванні пляжу надав депутат селищної ради Іван Козбан, який є директором приватного сільського господарського підприємства імені Т.Г Шевченка. Селищна голова Світлана Палісіка подякувала йому за виконану роботу. Однак, місцеві жителі не оцінили роботу місцевого депутатського корпусу.

Зокрема, Світлану Палісіку звинуватили в тому, що пляж створюється лише «під місцеві вибори». Також їй нагадали, що у селище є ще кілька місць, які потрібно облаштувати: скверик біля храму та фонтан.

У свою чергу, голова селища зазначила, що виконала вже чимало роботи, а що «до пляжу просто не доходили руки». Також вона заявила, що у безладі у сквері селища винні самі селяни, а фонтан був виключений з міркувань безпеки для уникнення скупчення людей.

Джерело