На Вінниччині збирають рекордний урожай томатів

Зміна клімату дозволили Вінниччині до титулу “цукрового Донбасу” приміряти корону королеви “помідорного раю”

Цьогоріч на Вінниччині рекордний врожай помідорів. Жоден овоч не має такого розмаїття форм і забарвлень, як томат. Добре вродили і рожеві, і червоні, і бурі, і жовті.

Місцеві господарі і господині вирощують безліч сортів: Дебарао, Кронпринц, Лагідний, Волове серце, Персей, Рожевий гігант і десятки інших.

Так пара пенсіонерів з Вінниці багато років вирощує свій улюблений сорт помідорів Надія. Пан Володимир з дружиною Надією разом 50 років. Вочевидь чоловік обрав сорт за ім’ям коханої дружини. Подружня пара щодня працює на земельній ділянці, де росте і картопля, і морква, огірки, капуста і буряк. Але окрасою городу є помідорна ділянка. Великі ряди помідорів рівненько підв’язані, та під кожним кущем крапельний полив, власноруч зроблений хазяїном.

«Сорт Надія високорослий, тому потребує підв’язки. Вирощування помідорів — це завжди великий ризик, бо не знаєш, якої погоди чекати», — розповів господар.

«Виростити гарний урожай зможе кожен, адже тут немає великих труднощів. Насамперед потрібно любити землю, вміти спілкуватися з нею, а вона віддячить людині сторицею», — доповнює чоловіка пані Надія.

Джерело