На Вінниччині витратять на ремонт дороги на 45% менше грошей

Служба автомобільних доріг Вінницької області уклала угоду на експлуатаційне утримання та ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення з ТОВ “Шляхове ремонтно-будівельне управління №1”.

Ця київська компанія перемогла у тендері «Експлуатаційне утримання та поточний ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення у Вінницькій області (аварійний ремонт)», який було оголошено ще наприкінці березня. Очікувана вартість якого була –  16,7 мільйонів гривень. Учасниками тендеру стало 6 фірм. Компанія, яка перемогла у тендері, запропонувала найменшу суму у розмірі 9,199 мільйони гривень.

Підприємство знизило вартість робіт на 45%, як розповів директор підприємства Віталій Пилипчук, їм це вдалося завдяки падінню цін на матеріали, а також зменшенню загальновиробничих витрат.

Початок робіт запланований  у період з 5-10 липня.

За інформацією Youcontrol, відомі наступні дані про ТОВ “Шляхове ремонтно-будівельне управління №1”: дата реєстрації – березень 2018 року, статутний капітал –  3 165 700 гривень, основний КВЕД «Будівництво доріг та автострад». Дане підприємство вже уклало 19 тендерних угод загальною вартістю 24 767 787 гривень, найдорожча з яких – є угода зі Службою автомобільних доріг Вінниччини.

Джерело