На Вінниччині встановили факт протизаконної діяльності полковника Нацполіції

Одного з офіцерів ГУ  Нацполіції у Вінницькій області звинуватили у привласнення паливно-мастильних матеріалів. Відповідний обвинувальний акт спрямувала до суду військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України.  

Правоохоронцями було встановлено, що протягом 6 місяців, а саме з серпня 2019 по лютий 2020 року, командир підрозділу спецпризначення Головного Управління НП у Вінницькій області спільно з службовими особами ГУНП у Вінницькій області займалися незаконною реалізацією службових талонів на пальне.

У результаті діяльності цієї групи осіб було розтрачено понад 1000 літрів дизельного палива вартістю понад 28 000 грн. В ході слідства підозрюваний відшкодував збитки, завдані державі.

Досудове розслідування проводили слідчі територіального управління ДБР, яке знаходиться у місті Хмельницькому. Оперативний супровід – Вінницьке управління ДВБ Нацполіції.

Відповідно до  ч. 3. ст. 191 ККУ, за привласнення, розтрату або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб, передбачено наступне покарання – обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело