На Вінниччині відкрили досудове розслідування у справі жорстокого поводження з твариною

Працівники прокуратури Вінницької області отримали заяву від ветеринара, реабілітолог-терапевта та тренерки коней. Вони переконані, що вінничанка заморила голодом та зарізала здорову спортивну коняку Калгарі.

Ще 5 місяців тому реабілітолог-терапевт реабілітаційного центру “Шанс” Сергій вирішив продати 6-річну коняку Калгарі. За його словами, він вирішив це зробити через те, що  Калгарі не підходила для дітей, вона була занадто різкою, діти не могли її осідлати. На момент продажу тварина була у відмінній фізичні формі.

Виявила бажання придбати коня вінничанка, яка здалася чоловіку доброю та відповідальною. Перед купівлею терапевт наголошував новій власниці, що якщо вона не зможе впоратися з твариною, то може її повернути у будь-який час, але жінка через місяць після купівлі переслала виходити на зв’язок.

Згодом нова власниця звернулася до ветеринара. Як зауважує ветеринарка, власниця тварини їй сказала, що у коняки була відсутня м’язова маса, тому вона не потребувала огляду ветеринара. Коли вже Калгарі не могла встати, жінка вирішила звернутися ще раз.

Сергій, приїхавши відвідати коня, побачив, що тварина у жахливому стані. Тоді її прокапали. Проте вранці 22 липня, господарка повідомила, що Калгарі впала. Лікарка відразу поїхала до коняки, а в неї вже не було голови та шиї.

На думку ветеринара причина смерті – повне виснаження тварини. На жінку подали заяву до прокуратури за ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами). Відкрито досудове розслідування.

Джерело