На Вінниччині у Немирові облаштували нове асфальтне покриття

На Вінниччині у Немирові на центральній вулиці облаштували нове асфальтне покриття, нову розмітку, дорожні знаки і парковку. Жителі поповненої Немирівської ОТГ впевнені, що нова дорога центром міста — це символ руху вперед усієї громади.

Декілька років жителі міста нарікали на жахливий стан центральної вулиці Немирова, яка є частиною траси державного значення. Проте в обласної служби автомобільних доріг не було можливості профінансувати дану вулицю.

Міський голова Віктор Качур взяв у свої руки вирішення даного питання. Два роки тому він звернувся до народних депутатів України з проханням посприяти у виділенні із держбюджету коштів для Вінницької області на ремонт дороги державного значення, що проходить через центр Немирова. Тоді це питання отримало позитивну відповідь.

Проте, окрім цього необхідно було отримати фінансування з бюджету Немирівської ОТГ, яке міська рада виділила вчасно  та в повному обсязі.

Відтак, завдяки спільним зусиллям міської ради та обласної державної адміністрації немирівчани  нарешті отримали відремонтовану вулицю: виконано комплекс робіт з встановленням бортового каменя, влаштування двошарового нового дорожнього покриття, облаштовано місце для паркування автомобільного транспорту, встановлено дорожні знаки.

Джерело