На Вінниччині розшукують 10 тонн викрадених частин колії

У прес-центрі «Укрзалізниці» повідомляють про викрадення 10 тонн залізничних колії на дільниці Калинівка – Турбів. Інцидент стався 23 грудня минулого року, тоді було викрадено матеріали верхньої будови колії.

Завдяки проведеним оперативно-розшуковим заходам, до яких було залучено працівників поліції та залізничників Козятинського загону воєнізованої охорони регіональної філії, було встановлено можливе місце знаходження залізничних колії –  станція Калинівка-1 регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» (вул. Грушевського, 19; м. Калинівка Вінницька область).

«При перевірці бази рейок виявлено не було, але було виявлено вагон, завантажений металолом (відправник – фірма «Вайтлес» м. Біла Церква). Попередньо виникли підозри, що рейки та деталі верхньої будови колії розміщуються на дні вагона. 30 грудня 2020 р. слідчі Калинівського райвідділу поліції отримали ухвалу суду щодо обшуку вагона. 5 січня 2021 р. силами залізничників, у присутності поліції, почали вивантажувати вагон для обшуку. Під листами металу вже виявлено накладки», – повідомляють в «Укрзалізниці».

Варто зазначити, що тільки протягом грудня через крадіжки регіональна філія «Південно-Західна залізниця» зазнала збитків майже на 340 тис. грн.

Джерело