На Вінниччині під час гри дітям розповіли як уникнути насилля

2 липня на Вінниччині ювенальні  поліцейські провели ряд профілактичних заходів «Безпечне літо -2020». Зокрема, одним із них стала інтерактивна грав з підлітками, яка стосувалась подолання проблем  домашнього насильства у сім’ї.

Враховуючи те, що більшість дитячих оздоровчих закладів закриті на карантин, діти проводять свій вільний час на ігрових майданчиках та у паркових зонах відпочинку. Відтак, правоохоронці вирішили використати даний час з користю, проводячи різні просвітницько – превентивні заходи для того, щоб убезпечити їх від різних загроз.

Мета проведення гри – сформувати в учасників  уявлення та знання щодо поняття насильства, як себе убезпечити від нього та куди звертатися за допомогою. 

Правила гри: гра складається з 120 карток з відповідями та запитаннями, які поділяються  на 5 тематичних блоків, що стосуються теми насильства. Щоразу діти мають викласти коло з 24  карток – запитань та карток – відповідей.

Проводячи дану вікторину дітям вкотре наголосили, що про  проблеми, пов’язані з насильством та боулінгом, не потрібно мовчати, адже їх є кому захистити.

Джерело